AFX Lighting AGP10MBSNAQRND3 Armitage 3 Light 21" Wide Multi Light Pendant with Aqua Glass Shades, Blue Finish
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
07
quantity
Product details
Category
AFX Lighting AGP10MBSNAQRND3
AGP10MBSNAQRND3 Product Description
FEATURES:
  • Constructed from steel
  • Includes aqua glass shades
  • Requires (3) 60 watt medium (E26) bulbs (not included)
  • Comes with 108" hanging cord
  • Capable of being dimmed
Specifications:
Brand: AFX Lighting
Part AGP10MBSNAQRND3
UPC 37949483953
Height: 8"
Maximum Height: 116"
Width: 21-1/8"
Depth: 21-1/8"
Product Weight: 20 lbs
Cord Length: 108"
Shade Height: 8"
Shade Width: 10"
Canopy Height: 1-1/2"
Canopy Width: 15"
Canopy Depth: 15"