Lilia Blog

/
Lilia Blog

Evinizin için seçtiğiniz mobilyalar, boya renkleri, halılar, perdeler ve en ince detayına kadar tüm aksesuarlar, birbiri ile harika birer uyum içerisinde. Üstelik hepsini içinize sinerek seçtiniz ve yerleştirdiniz; ancak hala bir şeyler eksik gibi mi? Onun ne olduğunu da biz söyleyelim: Duvar dekorasyonu! Duvar dekoru ve duvar dekorasyonu, herhangi bir odanın havasını tahmin bile edemeyeceğiniz düzeyde değiştirebilecek bir dekorasyon…

Altın Çerçeveler

Gold renk, desen ve dokuların şu sıralar oldukça popüler olduğu konusunda hepimiz hemfikiriz. Aynı durum duvar süsleme için de geçerli. Hazır olarak bulabileceğiniz altın çerçeveler olduğu gibi kendiniz de poster ya da kartpostal temin edip onları beğendiğiniz altın çerçevelerle kaplayabilirsiniz.

Asmak Zorunda Değilsiniz: Tablo Rafları

Evde duvar süslemede bir diğer trend de seçtiğiniz tabloları asmak yerine onlar için bir tutacak görevi üstlenecek tablo rafı kullanmak. Pek çok yerde karşınıza çıkacak bu ince ve yalın rafları birbiri ile uyumlu, renkli ve çağdaş tablolar ile süslemeniz mümkün. Ne kadar çok, o kadar iyi!

Aynaların Gücü Adına.!

Aynaların özellikle küçük odaları daha ferah ve geniş gösterdiği pek çok araştırma ve uygulama tarafından kanıtlanmış. Hal böyleyken küçük oturma odasının ya da fazla mobilyadan sıkışık görünen yatak odasının duvarlarını büyük, geniş ve tercihen açık renk çerçevelerle kombinlenmiş  bir ayna ile süslemek, dört dörtlük bir hamle olabilir.

Kalabalık Sevenlere

Eğer siz de duvarlarda onlarca farklı boyutta, ebatta ve şekilde tablo görmekten keyif alanlardansanız, bu duvar süsleme yapımı tam size göre. Zaman içerisinde toplayacağınız irili ufaklı ancak birbiri içinde alçak gönüllü bir ahenk barındıran duvar süslerini tek bir duvarda birleştirerek kendi sanat eserinizi oluşturabilirsiniz.

Çerçeve Nedir, Neden Kullanılır

Çerçeve aslında çok uzun süredir bizimle birlikte olan bir kavram. Çerçeve aslında sadece süs eşyası değil, bir şeyin dış hatlarının etrafını saran ve onu bir şekilde kapatan veya koruma altına alan şeyler çerçevedir. Örneğin, gözlük çerçevesi de bir çerçeve türüdür. Süs eşyası olarak kastedilen çerçeveler genelde fotoğraf çerçevesi veya resim çerçevesi olarak anılır. Resim veya…

  • 1
  • 2

Yazın ve arama sonucunu bekleyin

Alışveriş Sepetim

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Sohbet edin
Lütfen sohbete başlamak için önce gizlilik sözleşmesini kabul edin.